165499

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Avslutat 24 november 20:34
Utropspris: 1 500 kr

60x72cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:03:53
    93564 (600 kr)
  • 24 november 2020 kl. 18:50:08
    110076 (550 kr)
    120804 (550 kr)
  • 18 november 2020 kl. 22:34:24
    110076 (500 kr)
    114234 (475 kr)
  • 18 november 2020 kl. 20:11:31
    114234 (350 kr)
    120804 (325 kr)
  • 18 november 2020 kl. 17:01:42
    114234 (300 kr)
  • 18 november 2020 kl. 01:16:32
    101861 (275 kr)
  • 18 november 2020 kl. 01:16:29
    118940 (250 kr)
    101861 (250 kr)
  • 18 november 2020 kl. 01:16:24
    118940 (225 kr)
    101861 (200 kr)
  • 17 november 2020 kl. 13:09:50
    118940 (175 kr)
  • 17 november 2020 kl. 03:43:39
    101861 (150 kr)
  • 14 november 2020 kl. 08:17:09
    117408 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 03:45:05
    127784 (100 kr)