165503

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Avslutat 24 november 20:42
Utropspris: 1 500 kr

45,5x54,5cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:14:48
    93564 (600 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:46:59
    114234 (550 kr)
    101861 (500 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:46:52
    114234 (475 kr)
    101861 (450 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:46:42
    114234 (425 kr)
    101861 (400 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:42:25
    114234 (375 kr)
    101861 (350 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:42:19
    114234 (325 kr)
    101861 (300 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:42:17
    114234 (275 kr)
    101861 (250 kr)
  • 18 november 2020 kl. 19:42:14
    114234 (225 kr)
    101861 (200 kr)
  • 18 november 2020 kl. 17:00:28
    114234 (175 kr)
  • 17 november 2020 kl. 03:44:28
    101861 (150 kr)
  • 16 november 2020 kl. 12:36:49
    131755 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 01:07:56
    127784 (100 kr)