165504

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 950 kr
Avslutat 24 november 20:44
Utropspris: 1 500 kr

54x45cm.

  • 24 november 2020 kl. 19:29:10
    113885 (950 kr)
  • 23 november 2020 kl. 20:53:34
    126308 (900 kr)
  • 18 november 2020 kl. 10:13:00
    125400 (850 kr)
  • 16 november 2020 kl. 14:00:46
    110348 (800 kr)
    125400 (800 kr)
  • 15 november 2020 kl. 15:59:42
    110348 (750 kr)
    114234 (700 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:23:07
    114234 (450 kr)
    110076 (425 kr)
  • 14 november 2020 kl. 21:34:44
    110076 (325 kr)
    97885 (300 kr)
  • 14 november 2020 kl. 11:30:15
    97885 (150 kr)
  • 14 november 2020 kl. 08:21:14
    117408 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 03:47:23
    127784 (100 kr)