165505

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 1 050 kr
Avslutat 24 november 20:47
Utropspris: 1 500 kr

37x45,5cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:45:00
    136791 (1 050 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:44:37
    117314 (1 000 kr)
    136791 (1 000 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:44:26
    117314 (950 kr)
    136791 (900 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:44:14
    117314 (850 kr)
    136791 (800 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:44:03
    117314 (750 kr)
    136791 (700 kr)
  • 24 november 2020 kl. 20:43:27
    117314 (650 kr)
    136791 (600 kr)
  • 24 november 2020 kl. 07:27:40
    117314 (550 kr)
    115374 (500 kr)
  • 22 november 2020 kl. 00:25:53
    117314 (425 kr)
  • 21 november 2020 kl. 21:17:36
    131755 (400 kr)
  • 21 november 2020 kl. 13:06:24
    117314 (375 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:49:00
    101861 (350 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:48:56
    110076 (325 kr)
  • 20 november 2020 kl. 20:48:55
    101861 (325 kr)
  • 17 november 2020 kl. 03:44:53
    110076 (300 kr)
    101861 (275 kr)
  • 17 november 2020 kl. 03:44:49
    110076 (250 kr)
    101861 (225 kr)
  • 16 november 2020 kl. 12:37:17
    110076 (200 kr)
    131755 (175 kr)
  • 16 november 2020 kl. 12:37:08
    110076 (150 kr)
    131755 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 21:35:23
    110076 (100 kr)