165506

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 750 kr
Avslutat 24 november 20:48
Utropspris: 1 500 kr

45,5x37,5cm.

  • 23 november 2020 kl. 20:58:38
    126308 (750 kr)
  • 19 november 2020 kl. 12:34:05
    125400 (700 kr)
  • 18 november 2020 kl. 13:04:17
    114234 (650 kr)
    125400 (600 kr)
  • 18 november 2020 kl. 13:03:24
    114234 (550 kr)
    125400 (500 kr)
  • 18 november 2020 kl. 13:02:43
    114234 (475 kr)
    125400 (450 kr)
  • 16 november 2020 kl. 20:47:05
    114234 (425 kr)
    131755 (400 kr)
  • 16 november 2020 kl. 13:58:25
    114234 (375 kr)
    125400 (350 kr)
  • 16 november 2020 kl. 12:37:47
    114234 (325 kr)
    131755 (300 kr)
  • 15 november 2020 kl. 15:27:35
    114234 (275 kr)
    125400 (250 kr)
  • 15 november 2020 kl. 15:27:21
    114234 (225 kr)
    125400 (200 kr)
  • 15 november 2020 kl. 15:23:25
    114234 (175 kr)
    125400 (150 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:22:45
    114234 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 16:36:07
    125400 (100 kr)