165507

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 750 kr
Avslutat 24 november 20:50
Utropspris: 1 500 kr

45x37cm.

  • 22 november 2020 kl. 20:14:07
    136933 (750 kr)
  • 22 november 2020 kl. 18:02:07
    131755 (700 kr)
  • 21 november 2020 kl. 18:02:55
    136933 (650 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:22:22
    131755 (600 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:22:16
    114234 (550 kr)
    131755 (500 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:22:06
    114234 (375 kr)
    131755 (350 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:21:59
    114234 (325 kr)
    131755 (300 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:24:05
    114234 (150 kr)
  • 15 november 2020 kl. 02:16:23
    127784 (125 kr)
  • 13 november 2020 kl. 21:48:55
    131755 (100 kr)