165508

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 800 kr
Avslutat 24 november 20:52
Utropspris: 1 500 kr

44,5x36,5cm.

  • 24 november 2020 kl. 19:33:22
    113885 (800 kr)
  • 19 november 2020 kl. 15:01:16
    127972 (750 kr)
  • 19 november 2020 kl. 15:01:12
    114234 (700 kr)
    127972 (650 kr)
  • 19 november 2020 kl. 15:01:05
    114234 (600 kr)
    127972 (550 kr)
  • 17 november 2020 kl. 03:46:38
    114234 (500 kr)
    101861 (475 kr)
  • 17 november 2020 kl. 03:46:35
    114234 (450 kr)
  • 17 november 2020 kl. 03:46:34
    101861 (425 kr)
  • 15 november 2020 kl. 12:24:31
    114234 (400 kr)
  • 15 november 2020 kl. 02:16:48
    127784 (375 kr)
  • 15 november 2020 kl. 02:16:43
    110076 (350 kr)
    127784 (350 kr)
  • 14 november 2020 kl. 21:36:00
    110076 (325 kr)
    97885 (300 kr)
  • 14 november 2020 kl. 12:52:36
    97885 (150 kr)
    125400 (125 kr)
  • 14 november 2020 kl. 11:29:59
    97885 (100 kr)