165509

UNO VALLMAN, olja på duk, signerad

Bud: 750 kr
Avslutat 24 november 20:54
Utropspris: 1 500 kr

45x54cm.

  • 24 november 2020 kl. 20:49:20
    120804 (750 kr)
  • 24 november 2020 kl. 19:35:41
    113885 (700 kr)
  • 24 november 2020 kl. 18:53:54
    120804 (650 kr)
  • 19 november 2020 kl. 13:20:52
    131755 (600 kr)
  • 19 november 2020 kl. 13:20:46
    114234 (550 kr)
    131755 (500 kr)
  • 19 november 2020 kl. 13:20:41
    114234 (475 kr)
    131755 (450 kr)
  • 19 november 2020 kl. 13:20:35
    114234 (425 kr)
    131755 (400 kr)
  • 19 november 2020 kl. 13:20:29
    114234 (375 kr)
    131755 (350 kr)
  • 19 november 2020 kl. 13:20:24
    114234 (325 kr)
    131755 (300 kr)
  • 18 november 2020 kl. 16:59:34
    114234 (275 kr)
  • 15 november 2020 kl. 19:22:50
    131755 (250 kr)
  • 15 november 2020 kl. 15:24:36
    125400 (225 kr)
  • 15 november 2020 kl. 02:14:41
    127784 (200 kr)
  • 14 november 2020 kl. 22:19:37
    131755 (175 kr)
  • 14 november 2020 kl. 12:53:23
    125400 (150 kr)
  • 14 november 2020 kl. 01:09:22
    127784 (125 kr)
  • 13 november 2020 kl. 21:47:58
    131755 (100 kr)