199531

URBAN STRÖM, halvmodell i tenn, "Diamond Girl" (BALTIC 42 DP), signerad samt daterad -81

Bud: 375 kr
Slutar imorgon 19:22
Utropspris: 500 kr

Höjd 76 cm.

  • 27 november 2021 kl. 15:37:07
    120692 (375 kr)
    134475 (375 kr)
  • 20 november 2021 kl. 15:14:03
    120692 (350 kr)
  • 20 november 2021 kl. 10:45:35
    125861 (325 kr)
    120692 (300 kr)
  • 19 november 2021 kl. 17:26:54
    120692 (275 kr)
    125861 (250 kr)
  • 19 november 2021 kl. 10:40:10
    120692 (225 kr)
  • 19 november 2021 kl. 10:39:45
    125861 (200 kr)
    120692 (200 kr)
  • 19 november 2021 kl. 10:39:31
    125861 (150 kr)
    120692 (125 kr)
  • 19 november 2021 kl. 07:29:38
    125861 (100 kr)