143001

URSULA SCHÜTZ, 'Tät Vass I', träsnitt, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Med dedikation. 22 x 31 cm. Proveniens: Verket har tillhört kulturpersonligheten Karl Haskels samling.

  • 28 mars 2020 kl. 09:51:15
    128981 (125 kr)
  • 24 mars 2020 kl. 22:30:55
    113244 (100 kr)