94275

VÄGGHYLLA, 1950-tal

Bud: 700 kr
Utropspris: 500 kr

4 gavlar samt 6 hyllplan. Längd (per sektion) 40 cm. Djup 20 cm. Höjd 40 cm. Bruksslitage.

  • 13 juni 2018 kl. 21:00
    101250 (700 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 20:55
    112714 (650 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 20:47
    101250 (600 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 20:46
    112714 (550 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 20:46
    101250 (550 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 05:43
    112714 (500 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 05:43
    102720 (475 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 17:20
    112714 (450 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:57
    113392 (425 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    112714 (400 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    113392 (400 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    112714 (375 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    113392 (350 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    112714 (300 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    113392 (275 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    112714 (225 kr)
  • 7 juni 2018 kl. 11:56
    113392 (200 kr)
  • 6 juni 2018 kl. 21:52
    112714 (150 kr)
  • 6 juni 2018 kl. 21:52
    114139 (125 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 20:43
    112714 (100 kr)