107312

VÄGGKONSOL

Bud: 500 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd 45 cm. Dekor av kvinna samt akantusblad. Bruksslitage, färgsläpp, några pastellageskador.

  • 7 december 2018 kl. 18:39
    113324 (500 kr)
  • 7 december 2018 kl. 18:39
    119531 (475 kr)
  • 7 december 2018 kl. 18:17
    113324 (375 kr)
  • 7 december 2018 kl. 18:17
    116714 (350 kr)
  • 4 december 2018 kl. 09:52
    116714 (275 kr)
  • 4 december 2018 kl. 09:52
    96400 (250 kr)
  • 4 december 2018 kl. 09:51
    116714 (225 kr)
  • 4 december 2018 kl. 09:51
    96400 (200 kr)
  • 29 november 2018 kl. 21:47
    116714 (175 kr)
  • 29 november 2018 kl. 21:47
    119463 (150 kr)
  • 29 november 2018 kl. 21:12
    119463 (100 kr)