175303

VÄGGLAMPA, 1900-talets första del

Bud: 150 kr
Avslutat 11 mars 19:36
Utropspris: 500 kr

Höjd 19cm, djup 32cm. Slitage.

  • 11 mars 2021 kl. 19:30:46
    110257 (150 kr)
  • 11 mars 2021 kl. 19:30:46
    106491 (125 kr)
  • 10 mars 2021 kl. 20:22:23
    110257 (100 kr)