170522

VÄGGLAMPETTER, nyrenässans, gjutjärn, 1800-tal

Bud: 325 kr
Slutar 20 januari 19:10
Utropspris: 800 kr

Med förgyllda detaljer. Höjd 20 cm, djup ca 23 cm.

  • 15 januari 2021 kl. 11:56:03
    135374 (325 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 01:25:30
    90948 (300 kr)
  • 14 januari 2021 kl. 15:01:50
    135374 (275 kr)
  • 14 januari 2021 kl. 15:01:42
    106542 (250 kr)
    135374 (225 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 21:09:41
    106542 (200 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 18:10:13
    137302 (175 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 18:10:03
    90329 (150 kr)
    137302 (150 kr)
  • 12 januari 2021 kl. 10:23:12
    90329 (125 kr)
  • 11 januari 2021 kl. 20:37:39
    137302 (100 kr)