184366

VÄGGLAMPOR, ett par, GK, 1970-tal

Bud: 200 kr
Avslutat 12 juni 19:38
Utropspris: 300 kr

Djup 15 cm. Bruksslitage.

  • 12 juni 2021 kl. 19:11:30
    103781 (200 kr)
  • 12 juni 2021 kl. 18:17:54
    102434 (175 kr)
  • 11 juni 2021 kl. 13:50:34
    134135 (150 kr)
  • 5 juni 2021 kl. 05:01:26
    137576 (125 kr)
  • 3 juni 2021 kl. 21:05:29
    102146 (100 kr)