109780

VÄGGPENDYL, 1900-talets första del

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd ca 50 cm. Bruksslitage, färgbortfall.

  • 31 december 2018 kl. 06:29
    119781 (100 kr)