109744

VÄGGPENDYL, David Brynte, Gefle, 1900-talets första del

Bud: 125 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd ca 50 cm. Bruksslitage.

  • 13 januari 2019 kl. 18:56
    104546 (125 kr)
  • 31 december 2018 kl. 06:29
    119781 (100 kr)