109779

VÄGGPENDYL, J. Wahlgren, 1900-talets första del

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Höjd ca 50 cm. Bruksslitage, färgbortfall.

  • 13 januari 2019 kl. 20:27
    116474 (150 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 08:23
    120153 (125 kr)
  • 31 december 2018 kl. 06:29
    119781 (100 kr)