107115

VÄGGPENDYL, rokokostil, 1900-talets mitt

Bud: 250 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd ca 70 cm. Bruksslitage.

  • 7 december 2018 kl. 19:30:46
    117174 (250 kr)
  • 7 december 2018 kl. 02:10:25
    119725 (225 kr)
  • 5 december 2018 kl. 18:39:12
    117174 (200 kr)
  • 4 december 2018 kl. 19:32:04
    113813 (175 kr)
  • 1 december 2018 kl. 21:55:34
    117174 (150 kr)
  • 1 december 2018 kl. 21:44:47
    107897 (125 kr)
  • 27 november 2018 kl. 21:53:38
    117174 (100 kr)