149189

VALERIJ LANSKIJ, "Den ryska Venus", olja på duk, signerad

Bud: 600 kr
Utropspris: 2 000 kr

Daterad 1989. 68,5x49cm.

  • 27 maj 2020 kl. 20:04:12
    117174 (600 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 16:17:37
    118649 (550 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:10:12
    117174 (500 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:10:07
    117174 (475 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:10:03
    117174 (450 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:10:00
    117174 (425 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:58
    117174 (400 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:55
    117174 (375 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:52
    117174 (350 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:49
    117174 (325 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:45
    117174 (300 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:39
    117174 (275 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:30
    117174 (250 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:25
    117174 (225 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:22
    117174 (200 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:17
    117174 (175 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 20:09:06
    117174 (150 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 18:14:11
    91947 (125 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:22:02
    112278 (100 kr)