149187

VALERIJ LANSKIJ, "Rysk gumma", olja på duk, signerad

Bud: 0 kr
Utropspris: 1 000 kr

Daterad 1989. 68x48cm.

  • 27 maj 2020 kl. 16:17:13
    118649 (275 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 16:37:36
    131738 (250 kr)
  • 21 maj 2020 kl. 20:59:06
    90054 (225 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:21:46
    112278 (200 kr)