149188

VALERIJ LANSKIJ, "Snösvängen", olja på duk, signerad

Bud: 0 kr
Utropspris: 1 500 kr

Daterad 1989. 68,5x48,5cm.

  • 13 maj 2020 kl. 19:21:29
    112278 (400 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:21:08
    112278 (300 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:20:56
    112278 (200 kr)
  • 13 maj 2020 kl. 19:20:50
    112278 (100 kr)