130126

VAS, Bo Fajans, 1900-talets mitt

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 30 cm. Litet fotnagg.

  • 26 oktober 2019 kl. 19:17:39
    99181 (125 kr)
  • 19 oktober 2019 kl. 13:59:30
    107871 (100 kr)