133665

VAS, keramik, 1900-talets mitt/andra hälft

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Numrerad 669B. Höjd 32,5 cm. Bruksslitage.

  • 4 december 2019 kl. 20:31:06
    120174 (100 kr)