121836

VAS, orientalisk, 1800/1900-tal

Bud: 100 kr
Slutar 24 juni 19:26
Utropspris: 600 kr

Höjd 36,5 cm. Krackelyr, liten intryckning fotens kant.

  • 18 juni 2019 kl. 15:55:47
    98511 (100 kr)