121836

VAS, orientalisk, 1800/1900-tal

Bud: 800 kr
Utropspris: 600 kr

Höjd 36,5 cm. Krackelyr, liten intryckning fotens kant.

  • 22 juni 2019 kl. 15:40:18
    112463 (800 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 15:40:18
    98511 (800 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 15:40:08
    112463 (475 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 15:40:08
    98511 (450 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 15:38:26
    112463 (425 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 15:38:26
    98511 (400 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 15:37:58
    112463 (250 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 15:37:58
    98511 (225 kr)
  • 22 juni 2019 kl. 13:25:13
    112463 (125 kr)
  • 18 juni 2019 kl. 15:55:47
    98511 (100 kr)