128690

VAS, orientalisk, kanna, 1800-tal

Bud: 100 kr
Utropspris: 300 kr

Vas med toppspricka. Kanna med nagg. Höjd 10,5-13 cm.

  • 29 september 2019 kl. 20:22:31
    118173 (100 kr)