162644

VAS, Petter Samuelsson Norén, 1769, Hedemora

Bud: 225 kr
Slutar 27 oktober 19:26
Utropspris: 300 kr

Petter Samuelsson Norén 1760-1797, Hedemora år 1769. Vas/bägare i tenn. Höjd 9cm. Brusksslitage, bucklor.

  • 19 oktober 2020 kl. 21:57:38
    102599 (225 kr)
    97885 (200 kr)
  • 19 oktober 2020 kl. 20:49:17
    102599 (150 kr)
  • 15 oktober 2020 kl. 10:43:47
    97885 (125 kr)
  • 14 oktober 2020 kl. 20:51:08
    90948 (100 kr)