178345

VAS, porslin, jugend, tidigt 1900-tal

Bud: 225 kr
Avslutat 10 april 19:10
Utropspris: 200 kr

Höjd 15 cm. Litet kantnagg.

  • 3 april 2021 kl. 18:47:13
    127373 (225 kr)
  • 3 april 2021 kl. 18:47:07
    110590 (200 kr)
  • 3 april 2021 kl. 18:47:07
    127373 (175 kr)
  • 30 mars 2021 kl. 08:19:14
    110590 (150 kr)
  • 30 mars 2021 kl. 08:19:14
    90329 (125 kr)
  • 29 mars 2021 kl. 16:20:15
    90329 (100 kr)