133520

VASER, ett par, keramik, Upsala-Ekeby, 1918-1920-tal

Bud: 125 kr
Utropspris: 400 kr

Höjd 17,5 och 27 cm. Bruksslitage.

  • 4 december 2019 kl. 21:18:30
    126094 (125 kr)
  • 4 december 2019 kl. 20:51:20
    107025 (100 kr)