162280

VASER, Kina, 1900-tal, 2st

Bud: 1 350 kr
Avslutat 21 oktober 20:30
Utropspris: 1 000 kr

Höjd 60cm. Nagg förekommer.

  • 12 oktober 2020 kl. 13:20:22
    93256 (1 350 kr)
    135776 (1 300 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:19:05
    135776 (1 250 kr)
    93256 (1 200 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:18:54
    93256 (1 050 kr)
    135776 (1 000 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:18:45
    93256 (950 kr)
    135776 (900 kr)
  • 12 oktober 2020 kl. 13:18:32
    93256 (850 kr)
    135776 (800 kr)
  • 11 oktober 2020 kl. 12:51:43
    93256 (600 kr)
    93355 (550 kr)
  • 10 oktober 2020 kl. 02:52:41
    93355 (350 kr)
    90329 (325 kr)
  • 8 oktober 2020 kl. 14:36:19
    90329 (100 kr)