127049

VATTENKANNA, zink, 1900-tal

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

Bruksslitage. Höjd 43 cm.

  • 17 september 2019 kl. 21:03:25
    114591 (275 kr)
    115195 (250 kr)
  • 17 september 2019 kl. 17:02:11
    114591 (225 kr)
    104577 (200 kr)
  • 9 september 2019 kl. 22:35:50
    114591 (175 kr)
  • 7 september 2019 kl. 09:45:43
    93501 (150 kr)
  • 7 september 2019 kl. 09:10:42
    90835 (125 kr)
    97969 (125 kr)
  • 4 september 2019 kl. 23:13:36
    90835 (100 kr)