129469

VEDBUNKE samt hink

Bud: 125 kr
Utropspris: 200 kr

Karftigt slitage, rostangrepp, bucklor.

  • 12 oktober 2019 kl. 15:55:15
    122912 (125 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 01:57:57
    119531 (100 kr)