106963

VETTE, trä, 1800/1900-tal

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 1 000 kr

Längd ca 33 cm. Lagning huvud.

  • 6 december 2018 kl. 19:41
    108302 (1 050 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:40
    107728 (1 000 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:40
    108302 (950 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:40
    107728 (950 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:39
    108302 (900 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:38
    107728 (850 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:38
    108302 (800 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:37
    107728 (750 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:37
    108302 (700 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:37
    107728 (700 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:36
    108302 (650 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:36
    107728 (600 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:35
    108302 (550 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:35
    107728 (550 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:35
    108302 (500 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:20
    107728 (475 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:17
    106657 (450 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:17
    107728 (450 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37
    106657 (425 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37
    91496 (400 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37
    106657 (400 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37
    91496 (375 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37
    106657 (350 kr)
  • 5 december 2018 kl. 21:55
    91496 (325 kr)
  • 5 december 2018 kl. 21:55
    119707 (300 kr)
  • 4 december 2018 kl. 21:44
    91496 (275 kr)
  • 4 december 2018 kl. 15:06
    90033 (250 kr)
  • 2 december 2018 kl. 22:05
    107728 (225 kr)
  • 2 december 2018 kl. 22:05
    111534 (225 kr)
  • 27 november 2018 kl. 16:46
    107728 (200 kr)
  • 25 november 2018 kl. 23:29
    98670 (175 kr)
  • 24 november 2018 kl. 18:33
    90033 (150 kr)
  • 24 november 2018 kl. 18:33
    102511 (125 kr)
  • 24 november 2018 kl. 11:10
    90033 (100 kr)