106963

VETTE, trä, 1800/1900-tal

Bud: 1 050 kr
Utropspris: 1 000 kr

Längd ca 33 cm. Lagning huvud.

  • 6 december 2018 kl. 19:41:22
    108302 (1 050 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:40:33
    107728 (1 000 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:40:11
    108302 (950 kr)
    107728 (950 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:39:14
    108302 (900 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:38:44
    107728 (850 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:38:02
    108302 (800 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:37:38
    107728 (750 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:37:19
    108302 (700 kr)
    107728 (700 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:36:55
    108302 (650 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:36:17
    107728 (600 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:35:56
    108302 (550 kr)
    107728 (550 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:35:41
    108302 (500 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:20:43
    107728 (475 kr)
  • 6 december 2018 kl. 19:17:42
    106657 (450 kr)
    107728 (450 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37:49
    106657 (425 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37:38
    91496 (400 kr)
    106657 (400 kr)
  • 6 december 2018 kl. 14:37:24
    91496 (375 kr)
    106657 (350 kr)
  • 5 december 2018 kl. 21:55:16
    91496 (325 kr)
    119707 (300 kr)
  • 4 december 2018 kl. 21:44:06
    91496 (275 kr)
  • 4 december 2018 kl. 15:06:36
    90033 (250 kr)
  • 2 december 2018 kl. 22:05:29
    107728 (225 kr)
    111534 (225 kr)
  • 27 november 2018 kl. 16:46:45
    107728 (200 kr)
  • 25 november 2018 kl. 23:29:23
    98670 (175 kr)
  • 24 november 2018 kl. 18:33:25
    90033 (150 kr)
    102511 (125 kr)
  • 24 november 2018 kl. 11:10:00
    90033 (100 kr)