109911

VETTE, trä, 1800/1900-tal

Bud: 475 kr
Utropspris: 800 kr

Längd 28 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 14 januari 2019 kl. 19:28
    93309 (475 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:27
    120343 (450 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:27
    93309 (450 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:27
    120343 (425 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:27
    93309 (400 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:26
    120343 (375 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 18:34
    93309 (350 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 14:16
    119179 (325 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 21:44
    106491 (300 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28
    113813 (275 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28
    93309 (250 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28
    113813 (250 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28
    93309 (225 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28
    113813 (200 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 09:44
    93309 (175 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 15:10
    96128 (150 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:30
    111534 (125 kr)
  • 3 januari 2019 kl. 13:14
    112504 (100 kr)