109911

VETTE, trä, 1800/1900-tal

Bud: 475 kr
Utropspris: 800 kr

Längd 28 cm. Åldersrelaterat bruksslitage.

  • 14 januari 2019 kl. 19:28:03
    93309 (475 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:27:57
    120343 (450 kr)
    93309 (450 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:27:50
    120343 (425 kr)
    93309 (400 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 19:26:36
    120343 (375 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 18:34:17
    93309 (350 kr)
  • 14 januari 2019 kl. 14:16:36
    119179 (325 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 21:44:39
    106491 (300 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28:17
    113813 (275 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28:12
    93309 (250 kr)
    113813 (250 kr)
  • 13 januari 2019 kl. 19:28:04
    93309 (225 kr)
    113813 (200 kr)
  • 11 januari 2019 kl. 09:44:53
    93309 (175 kr)
  • 8 januari 2019 kl. 15:10:56
    96128 (150 kr)
  • 7 januari 2019 kl. 22:30:18
    111534 (125 kr)
  • 3 januari 2019 kl. 13:14:58
    112504 (100 kr)