130006

VINGLAS, 10 st, kristall, 1900-talets början

Bud: 275 kr
Utropspris: 500 kr

Höjd 15 cm. Frostad kant, graverad dekor. Ett glas med kantnagg och spricka medföljer.

  • 23 oktober 2019 kl. 15:46:05
    91847 (275 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 21:48:25
    126279 (250 kr)
  • 22 oktober 2019 kl. 21:47:25
    91847 (225 kr)
    126279 (200 kr)
  • 14 oktober 2019 kl. 10:59:48
    91847 (175 kr)
    120307 (150 kr)
  • 12 oktober 2019 kl. 18:47:59
    91847 (125 kr)
  • 11 oktober 2019 kl. 19:44:26
    124198 (100 kr)