94280

VINKYLARE med piedestal, gustaviansk stil, 2000-tal

Bud: 0 kr
Utropspris: 6 000 kr

Stomme av metall. Lejonmaskaroner och hänklar. Piedestalens höjd 80 cm. Vinkylarens höjd 60 cm. Vinkylarens 6 47 cm. Piedestal med lagning.

  • 13 juni 2018 kl. 21:06
    106487 (2 300 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 21:06
    114082 (2 000 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 21:06
    106487 (2 200 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 21:06
    114082 (2 000 kr)
  • 13 juni 2018 kl. 21:06
    106487 (2 100 kr)
  • 11 juni 2018 kl. 19:29
    114082 (2 000 kr)
  • 11 juni 2018 kl. 19:29
    104357 (400 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    114082 (1 900 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    104357 (400 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    114082 (1 800 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    104357 (400 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    114082 (1 700 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    104357 (400 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    114082 (1 600 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:21
    104357 (400 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:20
    114082 (1 400 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:20
    104357 (400 kr)
  • 8 juni 2018 kl. 20:20
    114082 (800 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 21:55
    104357 (400 kr)
  • 5 juni 2018 kl. 17:47
    114084 (100 kr)