148711

VITRINSKÅP, gustaviansk stil, 1900-talets andra del

Bud: 1 000 kr
Utropspris: 1 200 kr

Glasad front. Bredd 102 cm. Höjd 174 cm. Bruksslitage.

  • 21 maj 2020 kl. 23:44:23
    113267 (1 000 kr)
  • 19 maj 2020 kl. 19:16:54
    117003 (950 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 10:27:44
    131426 (900 kr)
  • 17 maj 2020 kl. 18:16:33
    106272 (850 kr)
  • 15 maj 2020 kl. 10:30:03
    117003 (800 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 18:58:53
    131161 (750 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 18:58:53
    97561 (750 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 18:58:46
    131161 (650 kr)
  • 12 maj 2020 kl. 18:58:46
    97561 (600 kr)
  • 11 maj 2020 kl. 22:13:45
    131161 (550 kr)
  • 11 maj 2020 kl. 22:13:45
    106272 (500 kr)
  • 11 maj 2020 kl. 21:25:35
    106272 (100 kr)