170827

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal

Bud: 1 150 kr
Avslutat 25 januari 19:02
Utropspris: 1 200 kr

Bredd 85 cm. Djup 36 cm. höjd 154 cm. Bruksslitage, faneerskada på nedre sida.

  • 25 januari 2021 kl. 18:59:27
    114940 (1 150 kr)
    106155 (1 100 kr)
  • 22 januari 2021 kl. 19:16:14
    106155 (1 000 kr)
  • 22 januari 2021 kl. 15:59:47
    114480 (950 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 22:59:44
    111559 (900 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 22:59:16
    110590 (850 kr)
    111559 (850 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 13:13:55
    110590 (800 kr)
    138147 (750 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 00:39:25
    138147 (600 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 00:38:57
    106155 (550 kr)
    138147 (550 kr)
  • 19 januari 2021 kl. 00:38:40
    106155 (500 kr)
    138147 (475 kr)
  • 18 januari 2021 kl. 14:15:58
    106155 (450 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 23:31:45
    137302 (425 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 23:29:24
    125602 (400 kr)
    137302 (400 kr)
  • 16 januari 2021 kl. 10:58:09
    125602 (375 kr)
    110590 (350 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 19:24:11
    110590 (150 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 19:14:41
    90329 (125 kr)
    117003 (125 kr)
  • 15 januari 2021 kl. 17:09:31
    90329 (100 kr)