107908

VITRINSKÅP, Louis XV-stil, 1900-tal

Bud: 800 kr
Utropspris: 1 200 kr

Ek. Glasad front och sidor. Längd 72 cm. Djup 35 cm. Höjd 172 cm. Bruksslitage. Förstärkt krön.

  • 10 december 2018 kl. 04:36
    115137 (800 kr)
  • 10 december 2018 kl. 04:36
    114088 (750 kr)
  • 10 december 2018 kl. 04:36
    115137 (750 kr)
  • 9 december 2018 kl. 18:05
    114088 (550 kr)
  • 9 december 2018 kl. 17:36
    93283 (500 kr)
  • 9 december 2018 kl. 17:36
    97561 (500 kr)
  • 9 december 2018 kl. 17:36
    93283 (475 kr)
  • 9 december 2018 kl. 17:36
    97561 (450 kr)
  • 9 december 2018 kl. 17:36
    93283 (350 kr)
  • 9 december 2018 kl. 17:36
    97561 (325 kr)
  • 9 december 2018 kl. 10:05
    93283 (300 kr)
  • 9 december 2018 kl. 10:05
    106487 (175 kr)
  • 9 december 2018 kl. 10:02
    93283 (250 kr)
  • 8 december 2018 kl. 23:37
    106487 (175 kr)
  • 8 december 2018 kl. 16:21
    119279 (150 kr)
  • 7 december 2018 kl. 15:36
    119737 (125 kr)
  • 6 december 2018 kl. 13:15
    104056 (100 kr)