149191

VLADIMIR BECK, litografi på glas, signerad

Bud: 475 kr
Utropspris: 1 000 kr

Upplaga 67/360. 58x48cm.

  • 27 maj 2020 kl. 20:13:39
    109190 (475 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:13:22
    129635 (450 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:11:30
    109190 (425 kr)
  • 27 maj 2020 kl. 20:08:52
    129635 (400 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:52
    109190 (375 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:47
    131237 (350 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:47
    109190 (350 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:41
    131237 (325 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:41
    109190 (300 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:36
    131237 (275 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:36
    109190 (250 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:30
    131237 (225 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:30
    109190 (200 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:24
    131237 (175 kr)
  • 26 maj 2020 kl. 19:57:24
    109190 (150 kr)
  • 23 maj 2020 kl. 22:11:40
    131237 (125 kr)
  • 18 maj 2020 kl. 22:24:32
    117588 (100 kr)