152257

WALDEMAR SJÖLANDER, färglitografi, signerad

Bud: 125 kr
Utropspris: 500 kr

Upplaga 20/42. Daterad 1945. 46x37cm.

  • 29 juni 2020 kl. 20:04:40
    115979 (125 kr)
  • 18 juni 2020 kl. 22:01:00
    127185 (100 kr)