204305

WALTER GREAVES, landskapsmotiv, olja på duk, år 1888, signerad

Bud: 375 kr
25 jan 19:44
Utropspris: 2 000 kr

24x34,5cm. Färgbortfall.

  • 16 januari 2022 kl. 17:24:46
    117298 (375 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 15:05:15
    110076 (350 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 10:14:51
    117298 (300 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 10:14:43
    117298 (275 kr)
  • 16 januari 2022 kl. 10:14:32
    117298 (250 kr)
  • 15 januari 2022 kl. 17:03:11
    117298 (225 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 22:44:43
    137022 (200 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:35:31
    117174 (150 kr)
  • 14 januari 2022 kl. 16:30:00
    90329 (125 kr)