158114

WILHELM KÅGE, vas, "Argenta", Gustavsberg

Bud: 1 200 kr
Avslutat 20 september 19:20
Utropspris: 2 500 kr

På genombruten fot. Signerad Gustavsberg Kåge 882. Höjd 22,5cm. Bruksslitage, invändig missfärgning.

  • 20 september 2020 kl. 10:54:29
    111819 (1 200 kr)
    98355 (1 200 kr)
  • 20 september 2020 kl. 10:54:12
    111819 (1 150 kr)
    98355 (1 100 kr)
  • 20 september 2020 kl. 10:53:57
    111819 (1 050 kr)
    98355 (1 000 kr)
  • 19 september 2020 kl. 20:58:33
    111819 (950 kr)
  • 18 september 2020 kl. 18:53:04
    131755 (900 kr)
  • 18 september 2020 kl. 09:34:05
    132419 (850 kr)
  • 18 september 2020 kl. 06:31:56
    93355 (800 kr)
  • 16 september 2020 kl. 22:11:48
    131755 (750 kr)
  • 16 september 2020 kl. 13:11:32
    132419 (700 kr)
  • 15 september 2020 kl. 13:19:13
    131755 (650 kr)
  • 15 september 2020 kl. 00:20:28
    93355 (600 kr)
  • 14 september 2020 kl. 13:20:03
    131755 (550 kr)
  • 14 september 2020 kl. 09:12:57
    132419 (500 kr)
  • 12 september 2020 kl. 22:46:58
    131755 (475 kr)
  • 12 september 2020 kl. 22:46:51
    126939 (450 kr)
    131755 (425 kr)
  • 12 september 2020 kl. 12:42:18
    126939 (400 kr)
  • 11 september 2020 kl. 21:29:18
    131755 (375 kr)
  • 11 september 2020 kl. 20:47:38
    128684 (350 kr)
  • 11 september 2020 kl. 18:24:45
    131755 (325 kr)
  • 10 september 2020 kl. 23:28:15
    95977 (300 kr)
    102136 (300 kr)
  • 10 september 2020 kl. 23:16:11
    95977 (275 kr)
  • 10 september 2020 kl. 12:18:46
    131755 (250 kr)
  • 9 september 2020 kl. 21:53:50
    119468 (225 kr)
  • 8 september 2020 kl. 21:47:58
    131755 (200 kr)
  • 8 september 2020 kl. 21:47:52
    126939 (175 kr)
    131755 (150 kr)
  • 1 september 2020 kl. 21:10:27
    126939 (125 kr)
  • 1 september 2020 kl. 16:36:30
    119468 (100 kr)