119313

WILHELM KÅGE, vas, 'Argenta', Gustavsberg

Bud: 900 kr
Slutar 26 maj 19:06
Utropspris: 3 000 kr

Signerad 'Gustavsberg Y Argenta A11 R'. 1940-tal. Höjd 14.5cm.

  • 18 maj 2019 kl. 14:43
    93246 (900 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 14:43
    90639 (850 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    93246 (800 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53
    94202 (750 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 18:00
    94202 (550 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 18:00
    93246 (500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 10:02
    93246 (475 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 10:02
    106083 (450 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07
    106083 (425 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07
    120398 (400 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07
    106083 (375 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07
    120398 (350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07
    106083 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 07:35
    120398 (300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 07:35
    93331 (275 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 00:07
    93331 (175 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 00:07
    96311 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:14
    93331 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 15:58
    120398 (100 kr)