119313

WILHELM KÅGE, vas, 'Argenta', Gustavsberg

Bud: 2 600 kr
Utropspris: 3 000 kr

Signerad 'Gustavsberg Y Argenta A11 R'. 1940-tal. Höjd 14.5cm.

  • 26 maj 2019 kl. 19:04:30
    118879 (2 600 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 18:55:09
    93246 (2 500 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 18:55:09
    106877 (2 400 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 09:20:11
    106877 (1 600 kr)
  • 26 maj 2019 kl. 09:20:11
    93246 (1 500 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 18:37:05
    93246 (1 350 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 18:37:05
    119907 (1 300 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 18:36:28
    93246 (1 100 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 18:36:28
    119907 (1 050 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 18:36:13
    93246 (1 000 kr)
  • 25 maj 2019 kl. 18:36:13
    119907 (950 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 14:43:44
    93246 (900 kr)
  • 18 maj 2019 kl. 14:43:44
    90639 (850 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53:24
    93246 (800 kr)
  • 15 maj 2019 kl. 18:53:24
    94202 (750 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 18:00:32
    94202 (550 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 18:00:32
    93246 (500 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 10:02:25
    93246 (475 kr)
  • 12 maj 2019 kl. 10:02:25
    106083 (450 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07:58
    106083 (425 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07:53
    120398 (400 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07:53
    106083 (375 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07:45
    120398 (350 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 11:07:45
    106083 (325 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 07:35:07
    120398 (300 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 07:35:07
    93331 (275 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 00:07:30
    93331 (175 kr)
  • 11 maj 2019 kl. 00:07:30
    96311 (150 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 19:14:25
    93331 (125 kr)
  • 10 maj 2019 kl. 15:58:32
    120398 (100 kr)