125058

WILL BARNET "Cat and Canary", färglitografi, signerad

Bud: 1 250 kr
Utropspris: 3 000 kr

Upplaga 105/225, 37,5x45cm.

  • 25 augusti 2019 kl. 20:07:04
    124546 (1 250 kr)
    117091 (1 200 kr)
  • 23 augusti 2019 kl. 17:24:31
    117091 (1 100 kr)
    125046 (1 050 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 13:12:58
    117091 (800 kr)
    120174 (750 kr)
  • 22 augusti 2019 kl. 13:12:48
    117091 (700 kr)
    120174 (650 kr)
  • 21 augusti 2019 kl. 15:58:09
    117091 (600 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 09:43:38
    120174 (550 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 09:43:26
    117091 (500 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 09:43:25
    120174 (500 kr)
  • 20 augusti 2019 kl. 09:43:02
    117091 (475 kr)
    120174 (450 kr)
  • 18 augusti 2019 kl. 21:36:22
    117091 (425 kr)
    120174 (400 kr)
  • 15 augusti 2019 kl. 18:54:49
    117091 (375 kr)
  • 14 augusti 2019 kl. 22:45:09
    124849 (350 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 18:19:34
    120174 (325 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 18:19:24
    97885 (300 kr)
    120174 (300 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 18:19:13
    97885 (275 kr)
    120174 (250 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 18:18:58
    97885 (225 kr)
    120174 (200 kr)
  • 12 augusti 2019 kl. 18:18:50
    97885 (175 kr)
    120174 (150 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 20:06:40
    97885 (125 kr)
  • 10 augusti 2019 kl. 13:48:41
    116571 (100 kr)