195370

YNGVE EKSTRÖM, fåtölj, "Kurva", 1900-talets mitt

Bud: 1 200 kr
31 okt 19:16
Utropspris: 3 000 kr

Sits i flätad rotting. Höjd 102cm. Sitthöjd 42cm. Bruksslitage. Flätning med skador samt bortfall.

  • 24 oktober 2021 kl. 00:09:01
    145736 (1 200 kr)
  • 24 oktober 2021 kl. 00:08:42
    121432 (1 150 kr)
    145736 (1 150 kr)
  • 24 oktober 2021 kl. 00:08:33
    121432 (1 100 kr)
    145736 (1 050 kr)
  • 24 oktober 2021 kl. 00:08:19
    121432 (1 000 kr)
    145736 (950 kr)
  • 23 oktober 2021 kl. 23:41:03
    121432 (900 kr)
    145736 (850 kr)
  • 21 oktober 2021 kl. 22:16:09
    121432 (700 kr)
    124647 (650 kr)
  • 16 oktober 2021 kl. 07:53:25
    121432 (600 kr)
    112789 (550 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 14:27:54
    112789 (200 kr)
  • 15 oktober 2021 kl. 11:35:12
    90950 (175 kr)
  • 13 oktober 2021 kl. 15:52:29
    142499 (150 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 12:59:48
    145158 (125 kr)
  • 11 oktober 2021 kl. 09:21:35
    119468 (100 kr)