139772

YTTERFODER, Gustavsberg, 1800-talets slut

Bud: 125 kr
Utropspris: 300 kr

Diameter 17 cm. Höjd 14,5 cm. Några dekorskador på rosbladen.

  • 13 februari 2020 kl. 03:37:44
    95805 (125 kr)
  • 8 februari 2020 kl. 19:00:16
    111209 (100 kr)