152680

YTTERFODER, keramik, 2000-tal

Bud: 150 kr
Utropspris: 300 kr

Ø 31 cm. Höjd 27 cm. Bruksslitage.

  • 4 juli 2020 kl. 12:25:17
    101041 (150 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 12:25:03
    90329 (125 kr)
  • 4 juli 2020 kl. 12:25:03
    101041 (125 kr)
  • 25 juni 2020 kl. 13:36:15
    90329 (100 kr)