165396

YTTERFODER, majolika, Rörstrand, 1800-tal

Bud: 950 kr
Slutar 29 november 19:34
Utropspris: 1 500 kr

Höjd, 28cm. Ø 32,5cm. Bruksslitage.

  • 25 november 2020 kl. 10:18:27
    101041 (950 kr)
  • 24 november 2020 kl. 00:15:48
    136561 (900 kr)
  • 23 november 2020 kl. 19:52:14
    101041 (850 kr)
  • 23 november 2020 kl. 07:43:09
    93256 (800 kr)
    136862 (800 kr)
  • 22 november 2020 kl. 09:54:55
    93256 (750 kr)
    124093 (700 kr)
  • 20 november 2020 kl. 17:52:15
    93256 (650 kr)
    134064 (600 kr)
  • 18 november 2020 kl. 18:48:08
    134064 (550 kr)
    91154 (500 kr)
  • 16 november 2020 kl. 23:39:49
    134064 (450 kr)
  • 16 november 2020 kl. 23:01:01
    135934 (425 kr)
  • 15 november 2020 kl. 21:59:34
    111559 (400 kr)
  • 15 november 2020 kl. 14:57:40
    101041 (375 kr)
  • 14 november 2020 kl. 01:24:47
    127784 (350 kr)
  • 13 november 2020 kl. 14:24:51
    101041 (325 kr)
  • 13 november 2020 kl. 14:24:44
    134064 (300 kr)
    101041 (275 kr)
  • 13 november 2020 kl. 14:24:36
    134064 (250 kr)
    101041 (225 kr)
  • 13 november 2020 kl. 14:11:16
    134064 (200 kr)
    134443 (175 kr)
  • 12 november 2020 kl. 23:14:24
    134064 (150 kr)
  • 12 november 2020 kl. 21:30:33
    119468 (125 kr)
  • 12 november 2020 kl. 18:05:09
    134443 (100 kr)