203265

ZOIA KRUKOWSKAJA, torgmiljö, olja på pannå, signerad

Bud: 450 kr
Avslutat 15 januari 19:14
Utropspris: 800 kr

39,5x31cm. Fläckar.

  • 9 januari 2022 kl. 09:40:03
    93256 (450 kr)
  • 9 januari 2022 kl. 09:40:03
    135611 (425 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 00:23:41
    93256 (325 kr)
  • 8 januari 2022 kl. 00:23:41
    135611 (300 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 23:03:23
    135611 (225 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 18:30:29
    97885 (200 kr)
  • 5 januari 2022 kl. 18:30:29
    135611 (175 kr)
  • 4 januari 2022 kl. 21:17:50
    135611 (100 kr)